Для ЗСУ відраховуємо 25% заробітку. Ближче до перемоги
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: з 9:00 до 18:00

Замовлення online: цілодобово

м. Київ, бул. Академіка Вернадського, 26

0
Мій кошик

Вся продукція ТМ Atlantic

Група компаній Atlantic - європейський лідер з виробництва якісної техніки для дому. Вона випускає водонагрівачі різної комплектації, конвектори, рушникосушки і газові пальники. У каталозі можна знайти підходящу модель під будь-який запит.

Переваги «Atlantic»

Історія французької компанії почалася в 1968 році. Надійність продукції, компетенції співробітників і впровадження у виробництво інноваційних технологій дозволили організації закріпитися в лідерах.

Переваги бренду:

 1. Устаткування відповідає сучасним вимогам енергозбереження.
 2. У каталозі представлений великий вибір моделей водонагрівачів. Вони відрізняються за обсягом бака, функціоналу і дизайну, що дозволяє підібрати варіант максимально підходить під певний запит.
 3. Додаткові smart-функції забезпечать зручність у використанні.
 4. Наявність власних запатентованих розробок.
 5. Компанія надає гарантійне та післягарантійне обслуговування.
 6. Для будинків з перервами в гарячому водопостачанні бойлери підходять в якості накопичувачів. Передбачено використання самопливом з крана.
 7. Сучасне антикорозійне покриття з цирконієм збільшило термін служби обладнання.

Водонагрівачі Atlantic вигідно відрізняються асортиментом. Для економних покупців підходять баки на 50 літрів, для любителів водних процедур - від 100 і вище, для середньостатистичної сім'ї - усереднений варіант на 80 літрів.

На вибір пропонує три типи:

 • бойлер непрямого нагріву, що бере тепло від системи опалення;
 • електричне обладнання, яке працює тільки від джерел електроенергії;
 • екологічно чиста версія з тепловим насосом (відрізняється відносно високою ціною).

Численні позитивні відгуки тих, хто вже встановив обладнання Atlantic, кажуть про надійність і простоті у використанні. Залежно від приміщення можна вибрати водонагрівач з вертикальною або горизонтальною установкою.

Інноваційні технології «Atlantic»

На окрему увагу заслуговують інновації, що застосовуються для створення високотехнологічних водонагрівачів.

 1. Атлантик O'Pro - спеціально розроблена антикорозійний захист внутрішньої поверхні бака.
 2. Steatite - «сухий» ТЕН захищений від води сталевий колбою з емальованому поверхнею. Функція знижує рівень шуму і освіту нальоту.
 3. Diamond-quality - це якісна емаль для внутрішнього захисту обладнання.
 4. Smart Control - електронний блок управління, що знижує споживання енергії.

Попередня шліфовка поверхонь бака дрібної сталевим дробом, що випускається під тиском в 30 бар, з продувкою повітрям дає в підсумку ідеально рівну поверхню. За рахунок особливої ​​технології нанесення і додавання кварцу емаль на водонагрівачах Atlantic відрізняється гнучкістю і міцністю. Нижня частина додатково захищається ущільнювачами. З обслуговування буде потрібно тільки періодична чистка бака і заміна анода.

Розробки не стоять на місці, регулярно з'являються нові технології, які активно впроваджують у виробництво для збільшення продуктивності і надійності. Бренд «Атлантик» міцно асоціюється з інноваціями і прогресом.

Запитання про Atlantic:
✔️ Де виробляється продукція Atlantic?

Спочатку Атлантик був французьким брендом. Зараз під цією торговою маркою продукція виробляється в таких країнах, як Україна, Єгипет, Таїланд, Грузія, Франція.

✔️ Які гарантійні зобов'язання заводу?

Тривалість гарантії залежить від виду обладнання і прописана в гарантійному талоні, де також вказані і умови монтажу та сервісного обслуговування. Всі питання по сервісу і гарантії можна вирішити по телефону гарячої лінії 0 (800) 500-885.

✔️ Яка вигода купувати продукцію Атлантик в вашому магазині?

Ми продаємо продукцію Атлантик офіційно з наданням всіх необхідних документів, проводимо якісну консультацію і допоможемо зробити вибір правильно. Так само на більшість моделей діє безкоштовна і швидка відправка або доставка. При покупці корисні бонуси

Вгору