ATLANTIC GROUPE – французька компанія, що розпочала свою діяльність у 1968 році. Вона виготовляє обладнання для опалення: водонагрівачі; радіатори; теплові насоси; казани. Крім цього, концерн займається постачанням обладнання для вентиляції та кондиціювання повітря. Бренд ATLANTIC представлений у багатьох країнах світу, включаючи Україну. Гаряча лінія — 0 800 500 885

сервісний центр Атлантік

Його популярність пояснюється такими причинами:

1) Кваліфіковані співробітники, які знаються на тематиці підприємства;

2) Інноваційні рішення - продукція компанії зменшує теплові витрати, дозволяє досягти енергоефективності. Це позитивно впливає вартість тих же комунальних платежів;

3) Екологічність - обладнання ATLANTIC GROUPE зроблено з нетоксичного матеріалу, який не завдає шкоди здоров'ю людини, і не впливає на навколишнє середовище;

4) Демократична ціна - за підсумком, ви не тільки не втрачаєте, але і отримуєте прибуток з товарами від ATLANTIC GROUPE, адже з їх допомогою можна заощадити на опаленні приміщень та їх вентиляції.

Атлантик-Гейзер – це офіційний представник ATLANTIC GROUPE в Україні, який реалізує продукцію бренду на її території. Він постачає водонагрівачі, конвектори, радіатори компанії, причому на всю продукцію поширюється гарантія від французького виробника.

Серед вигідних переваг компанії слід зазначити наявність сервісного центру. Справа в тому, що побутове обладнання схильно ламатися з часом, виходити з ладу, збити. Пересічному користувачеві важко з'ясувати причину поломки, а тим більше полагодити прилад, якщо людина не має відповідних знань.

На території України розташовано понад 120 регіональних сервісних центрів. Фахівці уважно вислухають вашу проблему, проконсультують із встановлення обладнання та його обслуговування. А якщо ви зіткнулися з несправностями в устаткуванні, і не знаєте, як їх усунути – майстри за невелику вартість зроблять ремонт пристрою.

Серед інших переваг Атлантік-Гейзер слід виділити:

  • Надійність та якість продукції, вона в цілісності та безпеці доставляється з Франції в Україну;
  • Безперебійне постачання товарів, вони вчасно з'являються на полицях магазинів.
  • Продукція бренду ATLANTIC GROUPE представлена ​​на найбільших майданчиках України, для цього Атлантік-Гейзер співпрацює з будівельними супермаркетами; регіональними постачальниками; інтернет-магазини.